Dagbericht 20 februari

20 februari 2025

Vandaag onder andere Statenleden gezocht voor de volgende Tour door Brabant en nieuws van de provincie.

Provinciale Statendag 21 februari 2025

Hierbij vindt u het definitieve overzicht van de woordvoerders en de spreektijden (pdf, 81 kB) voor de Provinciale Statenvergadering van 21 februari.

Meld u aan voor de volgende Tour door Brabant!

Op zondag 13 april 2025 gaan we met de Tour door Brabant naar de Jaarmarkt in Dongen! Tijdens dit evenement kunt u in gesprek met Brabanders over wat er speelt in hun dagelijks leven. Afgesproken is dat Provinciale Staten in 2025 op vier evenementen staan met de Krantenkiosk 'Hedde nog nieuws veur ons?'. De Jaarmarkt in Dongen is het eerste evenement van het jaar voor onze Tour door Brabant! De andere evenementen worden nog gepland.

Wat kunt u verwachten?

Met 12.000 bezoekers op de Jaarmarkt in Dongen heeft u een mooie kans om in gesprek te gaan met inwoners. U kunt horen wat er leeft en verhalen, vragen en ideeën ophalen.

Praktische info:

📅 Datum: Zondag 13 april 2025
📍 Locatie: Jaarmarkt Dongen
⏰ Tijd: 11.00 – 17.00 uur
We werken met 2 shifts en zoeken minimaal 3 Statenleden per shift (in totaal dus minimaal 6 Statenleden):

  • Shift 1: 11.00 – 14.00 uur
  • Shift 2: 14.00 – 17.00 uur

Ook zetten we de vraag uit bij Gedeputeerde Staten en directie wie er vanuit het college en/of de directie die dag aan wil sluiten.

Meld u aan!

Stuur een mail naar statengriffie@brabant.nl en geef aan naar welke shift uw voorkeur uitgaat.

Nieuws van de provincie

Schriftelijke vragen

Beantwoording schriftelijke vragen

Beantwoording technische vragen


Contact Statengriffie

De werkkamers van de griffie zijn op de 1e verdieping van het provinciehuis, naast de fractiekamers.