Contactgegevens Statengriffie

Statengriffie algemeen

statengriffie@brabant.nl
073 681 22 78

Griffier

Kirsten ten Cate
ktcate@brabant.nl

Loco-griffier

 

Miriam van Kampen
mvkampen@brabant.nl

Statenadviseurs

Yanne Weijers: Samenleving; Landbouw; Natuur en Milieu
yweijers@brabant.nl

Katelijne van Thiel: Ruimte; Mobiliteit; Energie
kvthiel@brabant.nl

Maartje van Eeden: Economie en Internationalisering; Bestuur en Financiën (Bestuur)
mveeden@brabant.nl

Janneke Oosterhuis: Commissie Sturen en Verantwoorden; Bestuur & Financiën (Financiën)
joosterhuis@brabant.nl

Junior Statenadviseur

Bob Smits: Bedrijfsvoering PS (o.a. ICT-zaken)
bsmits@brabant.nl

Communicatieadviseur Provinciale Staten

Jan van Gompel: Woordvoerder & communicatie PS
jvgompel@brabant.nl

SIS-coördinator/ondersteuner

Floris Scheelings

Ondersteuner/secretariaat

Inga Kraneveld

Ondersteuner/secretariaat

Gerloes

Gerloes van Nunen